Rekreacja – podział na grupy od 31.10.2016

GRUPA 1
  1. Brandys Zosia
  2. Cader Maja
  3. Duchnowicz Amelia
  4. Jakubiec Paulina
  5. Kempys Nadia
  6. Kiel Tatiana
  7. Król Emilia
  8. Maślanka Ewa
  9. Pietyra Roksana
  10. Sladek Jacqueline
  11. Souke Natalia
  12. Szczotka Natalia
  13. Więzik Gabrysia
  14. Witkowska Hania
  15. Zoń Wiktoria
GRUPA 2
  1. Ciechomska Ola
  2. Czernek Emilia
  3. Drozdek Wiktoria
  4. Fijak Laura
  5. Hanzlik Ola
  6. Hetnał Patrycja
  7. Jakubiec Oliwka
  8. Kania Nikola
  9. Kieca Patrycja
  10. Kufel Marysia
  11. Łopatka Julia
  12. Ługiewicz Karolina
  13. Misiura Natalia
  14. Stanisławska Julia
  15. Szczepańska Marysia
GRUPA 3
  1. Cembala Julia
  2. Dziasek Karolina
  3. Gaweł Julia
  4. Gołuch Martyna
  5. Imielska Emilia
  6. Knapek Ela
  7. Kolanko Łucja
  8. Laburda Oliwia
  9. Laburda Wiktoria
  10. Nikiel Wiktoria
  11. Pieła Joanna

Dolnośląskie Dni z Akrobatyką Sportową i Gimnastyką Artystyczną

W niedzielę 23 października nasza zawodniczka Natalia Polaczek (2005) wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym przeznaczonym dla kategorii Juniorek Młodszych, Juniorek i Seniorek w ramach Dolnośląskich Dni z Akrobatyką Sportową i Gimnastyką Artystyczną.
Natalia startowała w kategorii Junior Młodszy (2005/2004) w układzie ze skakanką oraz w układzie z obręczą i zajęła 6 miejsce ex aequo na 36 zawodniczek.
Gratulujemy!
nata-wroclaw-o

Ważna zmiana dla REKREACJI !

UWAGA !!!

W związku z dużą ilością dzieci w grupach rekreacyjnych planujemy utworzyć nową grupę przeznaczoną dla dzieci z rocznika 2006 i starszych (GRUPA REKREACYJNA 3).

Zajęcia będą się odbywać:

Poniedziałek –  godz. 18:30-20:00 w ZS1

Piątek –  godz. 17:30-19:00 w ZSO

Nowy plan będzie obowiązywał od 31 października.

Zajęcia dodatkowe, które do końca października odbywają się w piątek, zostaną przeniesione od listopada na środę godz. 18-19:00 w ZSO.

„Autumn’s Gold”

Kolejne zawody za nami! W sobotę 08.10 na IV Turnieju „Autumn’s Gold” w Budapeszcie nasz klub reprezentowały Maja Ostrowicka, Wiktoria Niedział oraz Natalia Polaczek.
W roczniku 2008 B Maja wywalczyła srebro, startując w układzie tanecznym i po raz pierwszy w układzie z obręczą.
Wiktoria startowała w kategorii 2007 C w układzie tanecznym oraz debiutowała ze skakanką. Stanęła na podium na drugim miejscu.
W kategorii 2005 A Natalia zdobyła złoto startując w układach z obręczą i z piłką.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerce Pani Tatianie.

budapeszt-08-10

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek

W ubiegłą sobotę odbyły się w Bielsku-Białej Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek (rocznik 2007) oraz Zawody Pierwszego Kroku (2008 i młodsze).
Nasz Klub reprezentowały Kinga Krzykowska oraz Maja Ostrowicka.
Dla Kingi były to pierwsze zawody, na których zaprezentowała się w trzech układach: tanecznym, ze skakanką oraz z obręczą. W wieloboju zajęła miejsce XV.
Maja Ostrowicka zaprezentowała znakomity układ taneczny i stanęła na podium zdobywając brąz.

Naszym Orionkom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

mmm