Pierwsze zawody w nowym sezonie

Na Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej SUPER CUP w Budapeszcie, który odbył się w miniony weekend 24-25 września, nasz klub reprezentowały Kinga Krzykowska oraz Natalia Polaczek.
Rywalizowały z zawodniczkami z Węgier,  Czech, Chorwacji, Słowacji, Bułgarii, Turcji, Austrii, Bośni i Hercegowiny oraz Rosji. W turnieju wystąpiła Ekaterina Vedeneeva, która należy do kadry narodowej Rosji, a także jej koleżanki z klubu “Zenit” w Irkutsku. Nasze dziewczynki miały więc silną konkurencję.
Natalia (2005) zaprezentowała dwa układy z przyborami: skakanką oraz obręczą i wywalczyła w wieloboju srebrny medal. W finale z obręczą zajęła również drugie miejsce, a w finale ze skakanką miejsce 1.
Kinga (2007) wystąpiła z układem tanecznym oraz po raz pierwszy z układem z obręczą. W wieloboju uplasowała się na miejscu 9.
Gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy samych sukcesów na resztę sezonu!
buda2016_ich_troje