Wspaniałe wiadomości z Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Śląska!

Dla KS Orion Łodygowice Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska były szczególnym wydarzeniem. Orionki nie tylko stanowiły najliczniejszą, występująca na zawodach drużynę, ale też swój debiut na macie miało dziś aż 12 dziewczynek!
Wszystkie spisały się rewelacyjnie, mimo że konkurencja była bardzo liczna – w turnieju brało bowiem udział ponad sto zawodniczek z Bielska-Białej, Jaworzna, Imielina, Bobrownika i Katowic.

W Indywidualnych Mistrzostwach Orionki Zajęły następujące miejsca:

Kategoria 2010A i młodsze:
Karolina Jurasz – miejsce 3
Paulina Bednarz – miejsce 5 – debiut 🙂
Milena Sobkowska i Maja Wajda – miejsce 6 ex aequo
Gabriela Dędys – miejsce 7
Natalia Mazurek – miejsce 11
Judyta Wajda – miejsce 14

Kategoria 2009B:
Laura Fijak – miejsce 7
Natalia Misiura – miejsce 9
obie dziewczynki startowały po raz pierwszy!

Kategoria 2008A:
Maja Ostrowicka
Wielobój – miejsce 3
Układ taneczny – miejsce 2
Układ z obręczą – miejsce 3

Kategoria 2008B:
Aleksandra Ciechomska – miejsce 11
Patrycja Kieca – miejsce 12
Julia Łopatka – miejsce 13
Maria Kufel – miejsce 14
Wiktoria Drozdek – miejsce 15
W tej kategorii również same debiuty 🙂

Kategoria 2007A:
Kinga Krzykowska
Wielobój – miejsce 6
Układ taneczny – miejsce 5
Układ ze skakanką – miejsce 4
Wiktoria Niedział
Wielobój – miejsce 7
Układ ze skakanką – miejsce 8
Układ z obręczą – miejsce 5

Kategoria 2007B:
Oliwia Jakubiec – miejsce 3
Emilia Imielska – miejsce 12
Oliwia Laburda – miejsce 15
Karolina Ługiewicz – miejsce 17
I w tej kategorii wszystkie dziewczynki startowały po raz pierwszy 🙂

W Drużynowych Mistrzostwach Śląska Orionki zdobyły 4 puchary:

Kategoria 2010A i młodsze:
1 miejsce dla drużyny w składzie:
Karolina Jurasz, Paulina Bednarz i Milena Sobkowska
3 miejsce dla drużyny w składzie:
Maja Wajda, Gabriela Dędys i Natalia Mazurek

Kategoria 2008B:
3 miejsce dla drużyny w składzie:
Aleksandra Ciechomska, Patrycja Kieca i Julia Łopatka

Kategoria 2007B:
4 miejsce dla drużyny w składzie:
Oliwia Jakubiec, Emilia Imielska i Oliwia Laburda

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom oraz naszym wspaniałym trenerom – Pani Tatianie, Pani Magdzie i Panu Vovie!

Dziękujemy też wszystkim rodzicom i bliskim dziewczynek, którzy byli, pomagali i kibicowali! Jesteście wspaniałą drużyną ORIONA 🙂

Princess Cup 2017 Prievidza

W niedzielę nasze zawodniczki zaprezentowały się na międzynarodowym turnieju Princess Cup 2017 w miejscowości Prievidza na Słowacji, gdzie zdobyły medale w każdym kolorze 🙂

Zajęły następujące miejsca:

Kat. 2011
Judyta Wajda – miejsce 2
Kat. 2010
Karolina Jurasz – miejsce 1
Kat. 2008
Maja Ostrowicka – miejsce 3
Kat. 2007
Kinga Krzykowska – miejsce 8

Gratulujemy dziewczynkom oraz ich trenerom Pani Tatianie oraz Panu Vovie!

Grupa 3 rekreacji – informacja

Informujemy, że zajęcia grupy rekreacyjnej (które nie odbył się 6-go marca) zostaną odrobione zgodnie z poniższą rozpiską:
13.03 – zajęcia zaczną się o pół godziny wcześniej czyli będą trwały dwie godziny, od 18:00 do 20:00,
20.03 – zajęcia zaczną się o pół godziny wcześniej czyli będą trwały dwie godziny, od 18:00 do 20:00,
Odnośnie ostatniej pół godziny jaka zostanie do odpracowania, poinformujemy Państwa wkrótce. Będzie to albo 24.03 i zajęcia potrwają pół godziny dłużej, albo 27.03 i zajęcia rozpoczną się pół godziny wcześniej.

Friendship Cup 2017

Kolejne zawody i kolejne sukcesy KS Orion 🙂

Podczas Friendship Cup 2017 w Alkmaar w Holandii, które odbyły się 5 marca, brało udział 110 zawodniczek z 9 krajów: Holandii, Belgii, Niemiec, Hiszpanii, Luxemburga, Finlandii, Danii, Norwegii oraz Polski. Nasz klub reprezentowała Natalia Polaczek, która startowała w kategorii Junior Młodszy. Znakomicie wykonała układy z piłką oraz z maczugami i spośród 21 zawodniczek w swojej kategorii zdobyła złoto!!!

Serdecznie gratulujemy sukcesu Natalii i Pani Tatianie!

Otwarte Mistrzostwa Małopolski

W sobotę 18.02.2017 w Wieliczce odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski, w których wystąpiło ponad 120 zawodniczek z 10 klubów z Małopolski oraz Śląska.
Nasz Klub reprezentowało 6 zawodniczek, które zajęły następujące miejsca:
Kat. 2011
Judyta Wajda – miejsce 2 oraz nagroda dla najmłodszej zawodniczki turnieju 🙂
Kat. 2010/A
Karolina Jurasz – miejsce 6
Milena Sobkowska – miejsce 7
Kat. 2010/B
Maja Wajda – miejsce 4
Gabriela Dędys – miejsce 6
Kat. Klasa II/ A
Natalia Polaczek – miejsce 1

Serdecznie gratulujemy wyników wszystkim zawodniczkom, a trenerom dziękujemy za przygotowanie gimnastyczek do zawodów 🙂

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA – 1%

Drodzy Sympatycy i Przyjaciele naszego Klubu,
z przykrością informujemy, że w związku z aktualizacją wpisu do KRS Fundacji Sportowcy Dzieciom, której podopiecznym jest KS Orion niemożliwe jest aktualnie przekazywanie 1% na konta i subkonta Fundacji, w tym na nasz Klub 🙁
Mamy nadzieję, że wkrótce KRS zostanie ponownie aktywowany i będzie możliwość wsparcia naszych gimnastyczek w ich marzeniach 🙂 BĘDZIEMY WAS INFORMOWALI !

Wszystkich, którzy nie mogą czekać z rozliczeniem zachęcamy do przekazania swojego 1% na inne cele.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Międzynarodowy Turniej „Kuldne Karikas 2017”

Zakończył się Międzynarodowy Turniej „Kuldne Karikas 2017”, który odbył się w Tallinie, stolicy Estonii.

W dwudniowym turnieju wzięło udział ponad 300 zawodniczek z Estonii, Ukrainy, Szwecji, Finlandii, Turcji oraz Polski.
Nasz klub reprezentowała Natalia Polaczek, zdobywając w kategorii 2005A w wieloboju miejsce drugie oraz kolejne dwa srebrne medale za poszczególne przybory.
Serdecznie gratulujemy Natalii oraz Pani Tatianie!
SONY DSC

Medalowy „Bielański Turniej Zimowy”

Mimo ferii nasze zawodniczki nie mają czasu na odpoczynek. W tą sobotę, 21 stycznia wzięły udział w Bielańskim Turnieju Zimowym w Warszawie.
Cała nasza reprezentacja w składzie: Judyta Wajda, Maja Wajda, Karolina Jurasz, Milena Sobkowska, Maja Ostrowicka oraz Natalia Polaczek stanęła na podium!

Dziewczyny zajęły następujące miejsca:
W kategorii 2010 C
Maja Wajda miejsce 2
Judyta Wajda miejsce 3 oraz nagroda dla najmłodszej zawodniczki turnieju (Judyta startowała z dziewczynkami rok starszymi)
W kategorii 2010 B
Karolina Jurasz i Milena Sobkowska ex aequo miejsce 1
W kategorii 2008 A
Maja Ostrowicka miejsce 2 ex aequo
W kategorii 2005 A
Natalia Polaczek miejsce 1 ex aequo

Nasza reprezentacja wzbogaciła się więc o 3 złote, 2 srebrne oraz 1 brązowy medal!

Gratulujemy wszystkim dziewczynkom oraz naszej trener, Pani Tatianie 🙂