Otwarte Mistrzostwa Małopolski

W sobotę 18.02.2017 w Wieliczce odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski, w których wystąpiło ponad 120 zawodniczek z 10 klubów z Małopolski oraz Śląska.
Nasz Klub reprezentowało 6 zawodniczek, które zajęły następujące miejsca:
Kat. 2011
Judyta Wajda – miejsce 2 oraz nagroda dla najmłodszej zawodniczki turnieju 🙂
Kat. 2010/A
Karolina Jurasz – miejsce 6
Milena Sobkowska – miejsce 7
Kat. 2010/B
Maja Wajda – miejsce 4
Gabriela Dędys – miejsce 6
Kat. Klasa II/ A
Natalia Polaczek – miejsce 1

Serdecznie gratulujemy wyników wszystkim zawodniczkom, a trenerom dziękujemy za przygotowanie gimnastyczek do zawodów 🙂

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA – 1%

Drodzy Sympatycy i Przyjaciele naszego Klubu,
z przykrością informujemy, że w związku z aktualizacją wpisu do KRS Fundacji Sportowcy Dzieciom, której podopiecznym jest KS Orion niemożliwe jest aktualnie przekazywanie 1% na konta i subkonta Fundacji, w tym na nasz Klub 🙁
Mamy nadzieję, że wkrótce KRS zostanie ponownie aktywowany i będzie możliwość wsparcia naszych gimnastyczek w ich marzeniach 🙂 BĘDZIEMY WAS INFORMOWALI !

Wszystkich, którzy nie mogą czekać z rozliczeniem zachęcamy do przekazania swojego 1% na inne cele.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Międzynarodowy Turniej „Kuldne Karikas 2017”

Zakończył się Międzynarodowy Turniej „Kuldne Karikas 2017”, który odbył się w Tallinie, stolicy Estonii.

W dwudniowym turnieju wzięło udział ponad 300 zawodniczek z Estonii, Ukrainy, Szwecji, Finlandii, Turcji oraz Polski.
Nasz klub reprezentowała Natalia Polaczek, zdobywając w kategorii 2005A w wieloboju miejsce drugie oraz kolejne dwa srebrne medale za poszczególne przybory.
Serdecznie gratulujemy Natalii oraz Pani Tatianie!
SONY DSC

Medalowy „Bielański Turniej Zimowy”

Mimo ferii nasze zawodniczki nie mają czasu na odpoczynek. W tą sobotę, 21 stycznia wzięły udział w Bielańskim Turnieju Zimowym w Warszawie.
Cała nasza reprezentacja w składzie: Judyta Wajda, Maja Wajda, Karolina Jurasz, Milena Sobkowska, Maja Ostrowicka oraz Natalia Polaczek stanęła na podium!

Dziewczyny zajęły następujące miejsca:
W kategorii 2010 C
Maja Wajda miejsce 2
Judyta Wajda miejsce 3 oraz nagroda dla najmłodszej zawodniczki turnieju (Judyta startowała z dziewczynkami rok starszymi)
W kategorii 2010 B
Karolina Jurasz i Milena Sobkowska ex aequo miejsce 1
W kategorii 2008 A
Maja Ostrowicka miejsce 2 ex aequo
W kategorii 2005 A
Natalia Polaczek miejsce 1 ex aequo

Nasza reprezentacja wzbogaciła się więc o 3 złote, 2 srebrne oraz 1 brązowy medal!

Gratulujemy wszystkim dziewczynkom oraz naszej trener, Pani Tatianie 🙂

Zajęcia w Nowym Roku

Zajęcia po przerwie Świątecznej rozpoczynamy:

Zajęcia z Panią Magdą – od poniedziałku, 2.01.2017
Zajęcia z Panią Tatianą oraz z Panem Vovą – od środy 4.01.2017.